Darmowa dostawa juz od 249zł

zabawa logopedyczna

Filtry

Pokazuje wszystkie 3 produktów

3 produktów

 • 6 plus blow pen
  6 plus blow pen

  Creativ flamastry dmuchane Blowpen Art Trophy Frames, Maped Creativ

  , ,
  Nietypowy sposób na kolorowanie od Maped Creativ – umieść flamaster w plastikowej nasadce z elastyczną rurką i dmuchaj w ustnik, a kolorowa mgiełka osiądzie na kartce dając ciekawy efekt. Udekoruj przy użyciu flamastrów i szablonów gotowe maski lwa i sowy a potem umieść je w dołączonej ramce i ciesz się wielobarwną dekoracją.
  79,00 
  79,00 
 • 7 plus
  7 plus

  Creativ flamastry dmuchane Magic Blowpen Art, Maped Creativ

  , , ,
  Umieść flamaster w plastikowej nasadce z elastyczną rurką i dmuchaj w ustnik, a kolorowa mgiełka osiądzie na kartce dając wyjątkowy efekt. Zestaw Magic Blowpen zapakowany w kolorowe pudełko może pełnić rolę sztalugi. Z dłuższego boku wysuwa się szufladka, która może służyć do przechowywania rysunków lub akcesoriów do kreowania dzieł plastycznych. Dołączone ilustracje z motywem graffiti można ozdobić nie tylko techniką wydmuchiwania tuszu z flamastra, ale również przy użyciu flamastrów Magic, które mogą zmieniać kolory po użyciu wymazywacza. Zestaw zawiera również szablony.
  99,00 
  99,00 
 • Wyprzedany
  24 kolory maped
  24 kolory maped

  Creativ flamastry dmuchane, Blowpen Art, 24 kolory, Maped Creativ

  , , ,
  Nietypowy sposób na kolorowanie – umieść flamaster w plastikowej nasadce z elastyczną rurką i dmuchaj w ustnik, a kolorowa mgiełka osiądzie na kartce dając ciekawy efekt. Zapierająca dech w piersiach paleta 24 barw gotowych do działania!
  49,00 
  49,00