Darmowa dostawa juz od 249zł

wytwórniam wszystkie marki

Filtry

Pokazuje wszystkie 3 produktów

3 produktów

 • Wyprzedany
  nowy jork pizamorama okladka wytwornia 2015
  nowy jork pizamorama samochody rgb lekkie

  Nowy Jork. Piżamorama. Ruchome ilustracje

  , , ,
  Nowy Jork Piżamorama to niezwykła podróż chłopca w piżamie w paski. Dziecko zapada w sen, a książka ożywa, by przenieść je do pełnego zgiełku, świateł i ruchu Nowego Jorku - miasta, które nigdy nie zasypia. W tej książce przypominamy bardzo starą technikę animacji "ombro cinema", opartej na iluzji optycznej. Dołączona paskowana folia pozwala ożywić ilustracje. Aby stworzyć iluzję ruchu, wystarczy przyłożyć folię do prążkowanego obrazka i bardzo powoli przesuwać ją od jednej krawędzi strony do drugiej. Zobaczymy wówczas migoczące światła ulicznego zgiełku, pędzące autostradą samochody, wirujące liście drzew w Central Parku, ruchliwe ulice Manhattanu i tłumy ludzi na Broadwayu to jest właśnie piżamorama! Jak to działa?
  • Wiek +2 lata
  39,00 
  39,00 
 • Wyprzedany
  pizamorama paryz okladka rgb male
  paryz moulin rouge rgb male

  Paryż. Piżamorama. Ruchome ilustracje

  , , ,
  Zapraszamy na wycieczkę do Paryża. Druga część Piżamoramy Was nie zawiedzie. Efekty ruchomych ilustracji są nie mniej zaskakujące niż w Nowym Jorku. W tej książce przypominamy bardzo starą technikę animacji `ombro cinema`, opartej na iluzji optycznej. Dołączona paskowana folia pozwala ożywić ilustracje. Aby stworzyć iluzję ruchu, wystarczy przyłożyć folię do prążkowanego obrazka i bardzo powoli przesuwać ją od jednej krawędzi strony do drugiej. Jak to działa?
  • Wiek +2 lata
  39,00 
  39,00 
 • Wyprzedany
  warszawa pizamorama okladka z kropka
  warszawapizamorama staremiasto

  Warszawa. Piżamorama. Ruchome ilustracje

  , , , ,
  Warszawa Piżamorama książka z ruchomymi ilustracjami jest dla dzieci w wieku od lat dwóch do stu dwóch. Bo to, co ją odróżnia od innych i zachwyca wszystkich, to technika animacji ombro cinema, oparta na iluzji optycznej. Dołączona do książki paskowana folia pozwala ożywić ilustracje. Wystarczy przyłożyć ją do prążkowanego obrazka i przesuwać od jednej krawędzi strony do drugiej. Nasz bohater - mały chłopiec w piżamie w paski - zapada w sen, a książka ożywa, by przenieść nas do magicznych miejsc miasta. W Warszawie Piżamoramie migocą światła Pałacu Kultury i Nauki, rusza uliczny korek koło palmy, świeci neon Siatkarka, a Wisła faluje. Jesteśmy w Warszawie jak ze snu. To książka do zabawy, wycieczka do stolicy i pamiątka z niezwykłej podróży.
  • Wiek +2 lata
  39,00 
  39,00