Darmowa dostawa juz od 249zł

wodoodporny

Filtry

Pokazuje wszystkie 6 produktów

6 produktów

 • Wyprzedany
  pol pl baby livia sliniak z rekawkami rust lisek 302 7 1559 1
  pol pl baby livia sliniak z rekawkami rust lisek 302 7 1559 2

  Śliniak Lisek z rękawkami, rust, Baby Livia

  , ,
  Śliniak z rękawkami Lisek marki Baby Livia to bardzo praktyczny gadżet podczas zdobywania umiejętności samodzielnego jedzenia. Wykonany jest z niezwykle miękkiego poliestru powlekanego poliuretanem oraz z dzianiny Scub-Knit. To wykończenie sprawia, że jest przyjemny w dotyku. Poliester PU to materiał, który znacznie ułatwia czyszczenie śliniaka. Jest  wodoodporny, łatwo się czyści za pomocą wilgotnej szmatki lub pod bieżącą wodą. Szyjka do śliniaczka jest miękka i elastyczna, dzięki czemu wygodnie dopasowuje się do delikatnej szyi dziecka. Wyjątkowo miękki materiał, nie krępuje ruchów dziecka.Śliniak w kolorze rust z motywem liska, ale bobas lubi wybór więc zobacz też inne kolory i wzory z tej serii!
  • Wiek +12 miesięcy
  89,00 
  89,00 
 • pol pl baby livia sliniak mint mis 103 10 1558 1
  pol pl baby livia sliniak mint mis 103 10 1558 2

  Śliniak Miś z kieszonką, miętowy, Baby Livia

  , ,
  Śliniak w kolorze miętowym z motywem Misia marki Baby Livia to bardzo praktyczny gadżet na rozpoczęcie przygody z rozszerzaniem diety! Wykonany jest z niezwykle miękkiego poliestru powlekanego poliuretanem oraz z dzianiny Scuba-Knit. To wykończenie sprawia, że jest przyjemny w dotyku. Hydrofobowy poliester PU znacznie ułatwia czyszczenie śliniaka. Materiał jest wodoodporny, łatwo się czyści za pomocą wilgotnej szmatki lub pod bieżącą wodą. Szyjka do śliniaczka jest miękka i elastyczna, obszyta delikatną lamówką, dzięki czemu wygodnie dopasowuje się do szyi dziecka.
  • Wiek +5 miesięcy
  65,00 
  65,00 
 • Wyprzedany
  pol pl baby livia sliniak rust mis 103 7 1503 1
  pol pl baby livia sliniak rust mis 103 7 1503 2

  Śliniak Miś z kieszonką, rust, Baby Livia

  , ,
  Śliniak w kolorze rust z motywem Misia marki Baby Livia to bardzo praktyczny gadżet na rozpoczęcie przygody z rozszerzaniem diety! Wykonany jest z niezwykle miękkiego poliestru powlekanego poliuretanem oraz z dzianiny Scuba-Knit. To wykończenie sprawia, że jest przyjemny w dotyku. Hydrofobowy poliester PU znacznie ułatwia czyszczenie śliniaka. Materiał jest wodoodporny, łatwo się czyści za pomocą wilgotnej szmatki lub pod bieżącą wodą. Szyjka do śliniaczka jest miękka i elastyczna, obszyta delikatną lamówką, dzięki czemu wygodnie dopasowuje się do szyi dziecka.
  • Wiek +5 miesięcy
  65,00 
  65,00 
 • Wyprzedany
  pol pl baby livia sliniak yellow mis 103 8 1504 1
  pol pl baby livia sliniak yellow mis 103 8 1504 6

  Śliniak Miś z kieszonką, yellow, Baby Livia

  , ,
  Śliniak  z kieszonką z motywem Misia w kolorze musztardowym marki Baby Livia to bardzo praktyczny gadżet na rozpoczęcie przygody z rozszerzaniem diety! Wykonany jest z niezwykle miękkiego poliestru powlekanego poliuretanem oraz z dzianiny Scuba-Knit. To wykończenie sprawia, że jest przyjemny w dotyku. Hydrofobowy poliester PU znacznie ułatwia czyszczenie śliniaka. Materiał jest wodoodporny, łatwo się czyści za pomocą wilgotnej szmatki lub pod bieżącą wodą. Szyjka do śliniaczka jest miękka i elastyczna, obszyta delikatną lamówką, dzięki czemu wygodnie dopasowuje się do szyi dziecka.
  • Wiek +5 miesięcy
  65,00 
  65,00 
 • Wyprzedany
  pol pl baby livia sliniak rust lisek 102 7 1500 1
  pol pl baby livia sliniak rust lisek 102 7 1500 2

  Śliniak z kieszonką Lisek, rust, Baby Livia

  , ,
  Śliniak w kolorze rust z motywem Liska marki Baby Livia to bardzo praktyczny gadżet na rozpoczęcie przygody z rozszerzaniem diety! Wykonany jest z niezwykle miękkiego poliestru powlekanego poliuretanem oraz z dzianiny Scuba-Knit. To wykończenie sprawia, że jest przyjemny w dotyku. Hydrofobowy poliester PU znacznie ułatwia czyszczenie śliniaka. Materiał jest wodoodporny, łatwo się czyści za pomocą wilgotnej szmatki lub pod bieżącą wodą. Szyjka do śliniaczka jest miękka i elastyczna, obszyta delikatną lamówką, dzięki czemu wygodnie dopasowuje się do szyi dziecka.
  • Wiek +5  miesięcy
  55,00 
  55,00 
 • Wyprzedany
  pol pl baby livia sliniak z rekawkami yellow mis 303 8 1513 1
  pol pl baby livia sliniak z rekawkami yellow mis 303 8 1513 2

  Śliniak z rękawkami Miś, yellow, Baby Livia

  , ,
  Śliniak z rękawkami Miś marki Baby Livia to bardzo praktyczny gadżet podczas zdobywania umiejętności samodzielnego jedzenia. Wykonany jest z niezwykle miękkiego poliestru powlekanego poliuretanem oraz z dzianiny Scub-Knit. To wykończenie sprawia, że jest przyjemny w dotyku. Poliester PU to materiał, który znacznie ułatwia czyszczenie śliniaka. Jest wodoodporny, łatwo się czyści za pomocą wilgotnej szmatki lub pod bieżącą wodą. Szyjka do śliniaczka jest miękka i elastyczna, dzięki czemu wygodnie dopasowuje się do delikatnej szyi dziecka. Wyjątkowo miękki materiał, nie krępuje ruchów dziecka. Śliniak w kolorze musztardowym z motywem misia, ale bobas lubi wybór więc zobacz też inne kolory i wzory z tej serii!
  • +12 miesięcy
  89,00 
  89,00