Darmowa dostawa juz od 249zł

ubranko dla lalki miniland

Filtry

Pokazuje wszystkie 8 produktów

8 produktów

 • Wyprzedany
  pol pm komplet z wloczki fiolkowy rozmiar 21 226 1
  pol pm komplet z wloczki fiolkowy rozmiar 21 226 1

  Komplet z włóczki Fiołkowy, rozmiar 21, LILLITOY

  , , ,
  Uroczy włóczkowy komplet wykonany na drutach. Każdy zestaw został wydziergany ręcznie z najwyższą starannością. Ubranko idealnie pasuje na lalkę Miniland Baby 21cm. Zestaw składa się z: czapeczki z pomponem oraz kombinezonu zapinanego na bezpiecznie guziczki. Czapeczka została ozdobiona ściegiem w kształcie warkocza.Pielęgnacja: Prać ręcznie w max. temperaturze 30 stopni, używając delikatnych detergentów. Nie należy wybielać ani używać chloru. Suszyć na płasko.Skład: 100% akryl Ubranko zostało wykonane z akrylowej włóczki ze względu na jej właściwości - nie powoduje alergii oraz podrażnień skóry.
  Wiek minimalny +10 miesięcy
  Wiek minimalny +10 miesięcy
  65,00 
  65,00 
 • Wyprzedany
  pol pm komplet sukienka i opaska pin up rozmiar 38 kolory 185 1
  pol pm komplet sukienka i opaska pin up rozmiar 38 kolory 185 3

  Komplet: Sukienka i Opaska Pin Up Pinky Winky ROZMIAR 38, LILLITOY

  , , ,
  Zestaw dla laleczki: Sukienka + Opaska Pin UpRęcznie uszyta sukienka z delikatnego muślinu bawełnianego typu double gauze. Ubranko posiada rozcięcie z tyłu na całej długości i zapinane jest na bezpieczne napy. Maluszek ubierając swoją laleczkę będzie dzielnie trenować małą motorykę. Opaska w stylu pin up została wykonana z tej samej tkaniny co sukienka tworząc z nią idealnie dopasowany zestaw. W środkową część opaski została wszyta gumka. Ułatwi to samodzielne ubieranie laleczki przez dziecko. Wystarczy raz zawiązać kokardkę, a gumka pozwoli swobodnie nałożyć opaskę na głowę laleczki.Ubranko wraz z opaską zostało zaprojektowane i uszyte z myślą o laleczkach Miniland. Komplet idealnie pasuje na lalkę Miniland 38 cm. Całość została zapakowana w ekologiczne pudełeczko z okienkiem. Kolor: Łagodny Róż Wyprodukowano w Polsce.
  Wiek minimalny +10 miesięcy
  Wiek minimalny +10 miesięcy
  Wiek minimalny +10 miesięcy
  49,00 
  49,00 
 • Wyprzedany
  pol pm spodenki muslinowe frosty green rozmiar 38 215 1
  pol pm spodenki muslinowe frosty green rozmiar 38 215 3

  Spodenki Muślinowe Frosty Green ROZMIAR 21, LILLITOY

  , , ,
  Ręcznie uszyte długie spodenki kombinezon z delikatnego muślinu bawełnianego typu double gauze. Ubranko zapinane jest na bezpieczne napy umieszone na ramionach. Maluszek ubierając swoją laleczkę będzie dzielnie trenować małą motorykę.Ubranko zostało zaprojektowane i uszyte z myślą o laleczkach Miniland. Spodenki idealnie pasują na lalkę Miniland 21 cm. Całość została zapakowana w ekologiczne pudełeczko z okienkiem.Kolor: Chłodna Zieleń Materiał: Muślin bawełniany posiadający certyfikat GOTS - Global Organic Textile Standard Wyprodukowano w Polsce.
  Wiek minimalny +10 miesięcy
  39,00 
  39,00 
 • pol pm spodenki muslinowe frosty green rozmiar 32 213 1
  pol pm spodenki muslinowe frosty green rozmiar 32 213 1

  Spodenki Muślinowe Frosty Green ROZMIAR 32, LILLITOY

  , , ,
  Ręcznie uszyte długie spodenki kombinezon z delikatnego muślinu bawełnianego typu double gauze. Ubranko zapinane jest na bezpieczne napy umieszone na ramionach. Maluszek ubierając swoją laleczkę będzie dzielnie trenować małą motorykę.Ubranko zostało zaprojektowane i uszyte z myślą o laleczkach Miniland. Spodenki idealnie pasują na lalkę Miniland 32 cm. Całość została zapakowana w ekologiczne pudełeczko z okienkiem.Kolor: Chłodna Zieleń Materiał: Muślin bawełniany posiadający certyfikat GOTS - Global Organic Textile Standard Wyprodukowano w Polsce.
  Wiek minimalny +10 miesięcy
  39,00 
  39,00 
 • Wyprzedany
  pol pm spodenki muslinowe frosty green rozmiar 38 215 1
  pol pm spodenki muslinowe frosty green rozmiar 38 215 3

  Spodenki Muślinowe Frosty Green ROZMIAR 38, LILLITOY

  , , ,
  Ręcznie uszyte długie spodenki kombinezon z delikatnego muślinu bawełnianego typu double gauze. Ubranko zapinane jest na bezpieczne napy umieszone na ramionach. Maluszek ubierając swoją laleczkę będzie dzielnie trenować małą motorykę.Ubranko zostało zaprojektowane i uszyte z myślą o laleczkach Miniland. Spodenki idealnie pasują na lalkę Miniland 38 cm. Całość została zapakowana w ekologiczne pudełeczko z okienkiem.Kolor: Chłodna Zieleń Materiał: Muślin bawełniany posiadający certyfikat GOTS - Global Organic Textile Standard Wyprodukowano w Polsce.
  Wiek minimalny +10 miesięcy
  39,00 
  39,00 
 • Wyprzedany
  pol pl sukienka muslinowa pinky winky rozmiar 21 180 1
  pol pl sukienka muslinowa pinky winky rozmiar 21 180 3

  Sukienka Muślinowa Pinky Winky ROZMIAR 21, LILLITOY

  , , ,
  Ręcznie uszyta sukienka z delikatnego muślinu bawełnianego typu double gauze. Ubranko posiada rozcięcie z tyłu na całej długości i zapinane jest na bezpieczne napy. Maluszek ubierając swoją laleczkę będzie dzielnie trenować małą motorykę. Ubranko zostało zaprojektowane i uszyte z myślą o laleczkach Miniland. Sukienka idealnie pasuje na lalkę Miniland 21 cm.Całość została zapakowana w ekologiczne pudełeczko z okienkiem. Kolor: Łagodny Róż Długość sukienki: Wyprodukowano w Polsce.
  Wiek minimalny +10 miesięcy
  Wiek minimalny +10 miesięcy
  39,00 
  39,00 
 • Wyprzedany
  pol pl sukienka muslinowa pinky winky rozmiar 32 173 1
  pol pl sukienka muslinowa pinky winky rozmiar 32 173 3

  Sukienka Muślinowa Pinky Winky ROZMIAR 32, LILLITOY

  , , ,
  Ręcznie uszyta sukienka z delikatnego muślinu bawełnianego typu double gauze. Ubranko posiada rozcięcie z tyłu na całej długości i zapinane jest na bezpieczne napy. Maluszek ubierając swoją laleczkę będzie dzielnie trenować małą motorykę. Ubranko zostało zaprojektowane i uszyte z myślą o laleczkach Miniland. Sukienka idealnie pasuje na lalkę Miniland 32 cm. Całość została zapakowana w ekologiczne pudełeczko z okienkiem.Kolor: Łagodny Różowy Wyprodukowano w Polsce.
  Wiek minimalny +10 miesięcy
  39,00 
  39,00 
 • Wyprzedany
  pol pm zestaw pieluszek muslinowych z falbanka rozmiar 38 kolory 258 1
  pol pm zestaw pieluszek muslinowych z falbanka rozmiar 38 kolory 258 2

  Zestaw Pieluszek Muślinowych Pinky Winky z Falbanką ROZMIAR 38 , LILLITOY

  , , ,
  Ręcznie uszyte pieluszki z delikatnego muślinu bawełnianego typu double gauze. Pieluszki zapinane są na bezpieczne napy umieszone na bokach a tył został ozdobiony uroczą falbanką. Maluszek ubierając swoją laleczkę będzie dzielnie trenować małą motorykę. Ubranko zostało zaprojektowane i uszyte z myślą o laleczkach Miniland. Pieluszki idealnie pasują na lalkę Miniland 38 cm.Zestaw składa się z dwóch gładkich pieluszek z falbanką Całość została zapakowana w ekologiczne pudełeczko z okienkiem. Materiał: Muślin bawełniany posiadający certyfikat GOTS - Global Organic Textile Standard Wyprodukowano w Polsce.
  Wiek minimalny +10 miesięcy
  49,00 
  49,00