Darmowa dostawa juz od 249zł

slime

Filtry

Pokazuje wszystkie 3 produktów

3 produktów

 • Wyprzedany
  10a
  10a

  Zestaw diy super slime – jabłko, Tuban

  , , , ,
  Zestaw DIY Super Slime Jabłko pozwoli Ci wykonać półpłynną masę w zielonym kolorze, o charakterystycznym zapachu zielonego jabłuszka, którą dodatkowo możesz udekorować dołączonym do zestawu brokatem. Seria DIY, czyli zrób to sam – pozwala samodzielnie wykonać Slima z bezpiecznych i certyfikowanych produktów wyprodukowanych w Polsce. Produkty są bezpieczne dla dzieci. W swoim składzie nie zawierają boraksu ani żadnych substancji toksycznych!
  26,50 
  26,50 
 • Wyprzedany
  11
  11a

  Zestaw diy super slime – truskawka, Tuban

  , , , , ,
  Czerwony Truskawkowy super slime to kolejny pachnący glutek. Stworzysz go korzystając z zapachowego kleju PVA, który dołączony jest do zestawu DIY Super Slime. Jeśli będziesz postępować zgodnie z naszymi wskazówkami, jego przygotowanie nie powinno przysporzyć Ci większych trudności. Nasze produkty są bezpieczne dla dzieci. W swoim składzie nie zawierają boraksu ani żadnych substancji toksycznych.
  26,50 
  26,50 
 • Wyprzedany
  12
  12

  Zestaw diy super slime- cloud, Tuban

  , , , ,
  DIY Cloud slime z całą pewnością wyróżnia się spośród szerokiej palety oferowanych Slimowych zestawów. Jest ciekawy i niepowtarzalny. Obudzi w Tobie kreatywność i zainspiruje do Twórczego działania. Na szczególną uwagę z pewnością zasługuje jego puszysta konsystencja, która wyglądem przypomina śniegową chmurkę. Uzyskasz ją dodając sztuczny śnieg do gotowego, niebieskiego Slima.
  25,00 
  25,00