Darmowa dostawa juz od 249zł

ptak eugy

Filtry

Pokazuje wszystkie 4 produktów

4 produktów

 • Goryl Eugy Eko Układanka 3D.

  , , , ,
  Eugy Eko Układanki 3D są wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu. Zestaw zawiera ponumerowane elementy układanki, nietoksyczny klej oraz instrukcję.Goryle są największymi żyjącymi naczelnymi na świecie i dzielą z ludźmi ponad 98% tego samego DNA!
  • Wiek: +6 lat
  39,99 
  39,99 
 • Lirogon Eugy Eko Układanka 3D.

  , , , ,
  Eugy Eko Układanki 3D są wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu. Zestaw zawiera ponumerowane elementy układanki, nietoksyczny klej oraz instrukcję.Lirogon to niesamowity ptak, który potrafi naśladować każdy dźwięk. Poznaj jednego z najwybitniejszych ptaków Australii - lirogon! Ten imponujący gatunek ptaków może naśladować nawet dźwięk pił łańcuchowych. Można go łatwo zidentyfikować po unikalnym, pierzastym ogonie! Lirogony mają potężne pazury, które każdego roku mogą przerzucić ziemię wielkości 11 wywrotek, pomagając tym samym naturalnemu ekosystemowi Australii!
  • Wiek: +6 lat
  39,99 
  39,99 
 • Ptak Wachlarzówka Eugy. Eko Układanka 3D.

  , , , ,
  Eugy Eko Układanki 3D są wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu. Zestaw zawiera ponumerowane elementy układanki, nietoksyczny klej oraz instrukcję.Ptaki nazwane na cześć ich pięknego ogona w kształcie wachlarza. Wachlarzówki mogą „tańczyć” przed ludźmi i zwierzętami, aby zwabić owady.
  • Wiek: +6 lat
  39,99 
  39,99 
 • Wombat Eugy Eko Układanka 3D.

  , , , ,
  Eugy Eko Układanki 3D są wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu. Zestaw zawiera ponumerowane elementy układanki, nietoksyczny klej oraz instrukcję.Wombaty mieszkają w Australii i Tasmanii, są gatunkiem zagrożonym. Wyglądają jak małe, słodkie misie, ale to bardzo szybcy torbacze, mogą biec nawet 38 km/h! Najbliższy krewny wombatów to kangur.
  • Wiek: +6 lat
  39,99 
  39,99