Darmowa dostawa juz od 249zł

prezent dla 6 latki

Filtry

Pokazuje wszystkie 3 produktów

3 produktów

 • Wyprzedany

  Zestaw kreatywny Jednorożec z mini pomponów 6+, Janod

  , , ,
  Zestaw kreatywny Mini-pompony Jednorożec francuskiej marki JANOD zawiera 150 białych mini-pomponików, wycięty z filcu kształt jednorożca, 4 arkusze filcowe (w tym 1 brokatowy) z wstępnie naciętymi elementami, arkusz papieru dwustronnie przylepnego oraz miękkie wypełnienie zabawki. Do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja, jak wykonać z tych części nieduże, puszyste zwierzątko – jednorożca.
  • Wiek: +6 lat
  57,00 
  57,00 
 • Zestaw kreatywny Magiczny brokat Jezioro Łabędzie 6+, Janod

  , , , ,
  Zestaw kreatywny Magiczny brokat Jezioro Łabędzie francuskiej marki JANOD zawiera 3 plansze - obrazki z baletnicami w trakcie scenicznych występów. Obrazki posiadają powłokę samoprzylepną, dzięki czemu, po odklejeniu warstwy zabezpieczającej – w wyznaczonych miejscach – ilustracje można posypać dołączonym do zestawu brokatem w 2 neonowych kolorach: srebrnym i różowym. Brokat przykleja się do obrazków, pozostawiając na nich drobną lśniącą strukturę.
  • Wiek: +6 lat
  57,00 
  57,00 
 • Zestaw kreatywny Tygrys z mini pomponów 6+, Janod

  , , ,
  Zestaw kreatywny Mini-pompony Tygrys francuskiej marki JANOD zawiera 150 mini-pomponów w kolorach białym, czarnym i pomarańczowym, wycięty z filcu kształt tygrysa, 2 arkusze filcowe z wstępnie naciętymi elementami, arkusz papieru dwustronnie przylepnego oraz miękkie wypełnienie zabawki. Do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja, jak wykonać z tych części nieduże, puszyste zwierzątko – tygryska.
  • Wiek: +6 lat
  57,00 
  57,00