Darmowa dostawa juz od 249zł

prezent dla 4 latka

Filtry

Pokazuje wszystkie 3 produktów

3 produktów

 • Magnetyczna gra w rzutki Smoki, Janod

  , , , , ,
  Magnetyczna gra w rzutki Smoki francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa dla dwojga – zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Zestaw składa się ze zwijanej na rolkę tarczy ze sznurkiem do jej zawieszenia oraz z 6 magnetycznych rzutek w dwóch kolorach (3 czerwone i 3 żółte).  Rzutkami należy celować w tarczę z odpowiedniej, ustalonej przez graczy odległości, w taki sposób, by trafić w oznaczone na niej punktowane miejsca.
  • Wiek: +4 lata
  115,00 
  115,00 
 • Magnetyczna gra w rzutki Wesołe miasteczko, Janod

  , , , , ,
  Magnetyczna gra w rzutki Wesołe miasteczko francuskiej marki JANOD to wspaniała zabawa dla dwojga – zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Zestaw składa się ze zwijanej na rolkę tarczy ze sznurkiem do jej zawieszenia, np. na ścianie, oraz z 6 magnetycznych rzutek w dwóch kolorach. Celem gry jest zgromadzenie w trzech rzutach jak największej ilości punktów. Gracz, któremu się to uda, wygrywa. Gra ta ćwiczy koncentrację i zręczność.
  • Wiek: +4 lata
  115,00 
  115,00 
 • Zestaw kreatywny Mozaika Dinozaury 4+, Janod

  , , , ,
  Zestaw kreatywny Mozaika Dinozaury francuskiej marki JANOD zawiera 8 kartonowych plansz-obrazków, które przedstawiają prehistoryczne stworzenia. Do ilustracji tych można – zarówno w sugerowanych miejscach, jak i dowolnie – przyklejać dołączone do zestawu drobne i nieco większe piankowe naklejki w różnych geometrycznych kształtach - okrągłe, kwadratowe i trójkątne (ponad 2200 sztuk!) oraz w 12 różnych kolorach, w tym 5 z efektem połysku.
  • Wiek: +4 lata
  112,00 
  112,00