Darmowa dostawa juz od 249zł

mapa świata

Filtry

Pokazuje wszystkie 7 produktów

7 produktów

 • pr image 75379
  180211

  Magnetyczna układanka Apli Kids – Mapa świata

  , , , , , ,
  Poznaj świat, w którym wszystko jest możliwe dzięki magnetycznej układance marki Apli Kids, w której znajdziecie planszę oraz 40 magnetycznych elementów, przedstawiających zwierzęta czy budynki charakterystyczne dla danego regionu świata.
  • Wiek +3 lata
  79,00 
  79,00 
 • Wyprzedany
  pol pl mudpuppy puzzle podlogowe jumbo mapa swiata 25 elementow 2 7089 3
  pol pl mudpuppy puzzle podlogowe jumbo mapa swiata 25 elementow 2 7089 6

  Mudpuppy Puzzle podłogowe Jumbo Mapa świata 25 elementów 2+, Mudpuppy

  , , ,

  Zestaw puzzli podłogowych Jumbo Mapa świata amerykańskiej marki MUDPUPPY składa się z 25 bardzo dużych, łatwych do układania elementów. Ułożony z nich sporych rozmiarów (56 x 56 cm) obrazek przedstawia urokliwą mapę świata z kolorowymi kontynentami, jasnoniebieskimi morzami i oceanami, oraz charakterystycznymi dla poszczególnych lądów i wód gatunkami zwierząt, elementami przyrody, budowlami i pojazdami. Wyjątkowy design i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają dziecko do zabawy. Puzzle zapakowane są w estetyczne pudełko z wygodną do przenoszenia rączką ze sznurka. Idealnie nadają się na prezent.

  Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.

  wiek: 2+

  liczba elementów: 25

  materiał: puzzle – karton w 90% pochodzący z recyclingu, pudełko – karton w 70% pochodzący z recyclingu

  wymiary opakowania: 23 x 23 x 9 cm

  72,00 
  72,00 
 • Puzzle edukacyjne z figurkami 3D Cuda świata 350 elementów 7 +, Janod

  , , , , ,
  Puzzle edukacyjne składają się z 350 elementów, które po ułożeniu tworzą wielką mapę o wymiarach 99 x 69cm , przedstawiającą niezwykłe rzeczy, jakie można zobaczyć na świecie. W zestawie znajduje się 50 kartonowych figurek z cudami i zabytkami świata. Każda figurka ma podstawkę, dzięki czemu można ją postawić we właściwym miejscu na mapie.
  • Wiek +7 lat
  139,00 
  139,00 
 • Puzzle edukacyjne z figurkami 3D Dinozaury 200 elementów 6+, Janod

  , , , ,
  Puzzle edukacyjne Dinozaury francuskiej marki JANOD składają się z 200 elementów, które po ułożeniu tworzą wielką mapę świata, prezentującą różne gatunki dinozaurów, jakie na niej żyły. Ułożony obrazek ma wymiary 99 x 69 cm. Dodatkowo w zestawie jest 50 kartonowych figurek dinozaurów z mapy. Każda figurka ma podstawkę, dzięki czemu można ją postawić we właściwym miejscu na mapie Figurkami można się również bawić samodzielnie.
  • Wiek: +6 lat
  119,00 
  119,00 
 • Wyprzedany
  pol pl mudpuppy puzzle mapa europy z elementami w ksztalcie panstw 5 3514 3
  pol pl mudpuppy puzzle mapa europy z elementami w ksztalcie panstw 5 3514 4

  Puzzle Mapa Europy z elementami w kształcie państw 5+, Mudpuppy

  , , ,

  Zestaw puzzli edukacyjnych Mapa Europy amerykańskiej marki MUDPUPPY to 70 elementów, z których część ma kształt państwa, które przedstawia. Ułożenie całej mapy pomaga dziecku poznać wszystkie kraje Europy nie tylko z nazwy, ale też m.in. lokalizacji i kształtu granic. Profilowane elementy są ponadto dwustronne – po jednej stronie znajduje się angielska nazwa państwa i rzeczy, charakterystyczne dla danego regionu, np. budowle, flora czy fauna; na odwrocie zaś - nazwa tegoż kraju w językach: francuskim, hiszpańskim i niemieckim. Autorką projektu jest młoda artystka z Buenos Aires Sol Linero. Wyjątkowy design i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają dziecko do zabawy. Puzzle zapakowane są w estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

  Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.

  kategoria: puzzle wiek: 5+ liczba elementów: 70 materiał: karton wymiary opakowania: 23 x 32 x 5 cm

  79,00 
  79,00 
 • Puzzle w walizce Mapa świata 100 elementów 6+ Made in France, Janod

  , , , ,
  Zestaw puzzli w walizce Mapa świata francuskiej marki JANOD składa się ze 100 elementów, po ułożeniu tworzących piękny, bogaty w szczegóły obrazek, przedstawiający mapę świata. Układając go, dzieci poznają nie tylko kontynenty i oceany pomiędzy nimi, ale też zamieszkujące je gatunki zwierząt, charakterystyczną roślinność i budowle, panujący klimat oraz wiele innych ciekawych detali.

  Zabawka rozwija:

  • małą motorykę

  • pamięć i koncentrację

  • Wiek: +6 lat
  69,00 
  69,00 
 • Wyprzedany
  pol pl mudpuppy puzzle z brokatem syrenki 100 elementow 5 4774 3
  pol pl mudpuppy puzzle z brokatem syrenki 100 elementow 5 4774 4

  Puzzle z brokatem Syrenki 100 elementów 5+, Mudpuppy

  , , ,

  Puzzle z brokatem Syrenki amerykańskiej marki MUDPUPPY nadają układaniu puzzli nowy wymiar – na samym złożeniu obrazka zabawa się bowiem nie kończy. Układanka składa się ze 100 elementów, po ułożeniu przedstawiających trzy syrenki pod powierzchnią oceanu. To jednak nie wszystko. Łuski na ich ogonach, rozgwiazdy i niektóre rybki wokół nich... błyszczą! Są bowiem pokryte brokatem. Autorką ilustracji jest mieszkająca w Australii angielska graficzka Rebecca Jones. Puzzle zapakowane są w estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent. Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.

  kategoria: puzzle
  wiek: 5+
  liczba elementów: 100
  materiał: karton
  wymiary opakowania: 19 x 13 x 9 cm

  48,00 
  48,00