Darmowa dostawa juz od 249zł

koty

Filtry

Pokazuje wszystkie 3 produktów

3 produktów

 • pol pl mudpuppy puzzle magnetyczne koty i psy 4 5816 6
  pol pl mudpuppy puzzle magnetyczne koty i psy 4 5816 5

  Puzzle magnetyczne Koty i psy 4+, Mudpuppy

  , , , ,

  Puzzle magnetyczne Koty i psy amerykańskiej marki MUDPUPPY nadają układaniu puzzli nowy wymiar – na samym złożeniu obrazka zabawa się bowiem nie kończy. W skład zestawu wchodzą 2 układanki po 20 elementów każda, przedstawiające różne gatunki psów (jeden obrazek) oraz kotów (drugi obrazek), pokazanych w zabawny sposób, często w śmiesznych strojach. Puzzle są jednocześnie magnesami, które układa się na składanej podkładce-płytce, pełniącej także funkcję opakowania. Płytka posiada dodatkowe miejsce, by można było umieszczać na niej również elementy jeszcze nie dopasowane. Idealnie nadają się na podróż, bo ryzyko zgubienia ich w drodze jest niewielkie. Autorką ilustracji jest mieszkająca w Australii angielska graficzka Rebecca Jones. Ładny design i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają malca do zabawy. Zestaw idealnie nadaje się na prezent.

  Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych. Zabawki magnetyczne to interesujący pomysł na pobudzanie dziecięcej wyobraźni i rozwój jego sprawności manualnej. Wielkość magnesów jest odpowiednia dla wieku dziecka, a zestawy – kompaktowe i o ciekawej tematyce.

  kategoria: puzzle wiek: 4+ liczba elementów: 40 puzzli-magnesów i magnetyczna podkładka materiał: karton, magnes, folia wymiary opakowania: 17 x 17 x 1 cm

  59,00 
  59,00 
 • pol pl tatuaze zmywalne dla dzieci dinozaury rex london 8001 2
  pol pl tatuaze zmywalne dla dzieci dinozaury rex london 8001 5

  Tatuaże zmywalne dla dzieci, Dinozaury, Rex London

  , , ,
  Zmywalne tatuaże z dinozaurami z linii Prehistoric Land Rex London w stylu komiksowym. Sposób na kreatywną zabawę lub pomysł na drobny podarunek kryje się w łatwych w użyciu 16 tatuażach z dinozaurami.
  • wiek + 3 lata
  10,00 
  10,00 
 • pol pl tatuaze zmywalne dla dzieci koty rex london 17969 3
  pol pl tatuaze zmywalne dla dzieci koty rex london 17969 2

  Tatuaże zmywalne dla dzieci, Koty, Rex London

  , , ,
  Sposób na kreatywną zabawę lub pomysł na drobny podarunek kryje się w 2 arkuszach zmywalnych tatuaży z oryginalnymi rysunkami kotów.
  • wiek + 3 lata
  10,00 
  10,00