Darmowa dostawa juz od 249zł

dżungla

Filtry

Pokazuje wszystkie 4 produktów

4 produktów

 • pol pl domino dzungla xl janod 2198 2
  pol pl domino dzungla xl janod 2198 7

  Domino Dżungla XL, Janod

  ,
  Gra Dżungla francuskiej marki Janod to wyjątkowe domino dla całej rodziny. Na kostkach, które zostały wykonane z najwyższej jakości kartonu, znajdują się barwne i zabawne obrazki zwierząt, zamieszkujących dziką dżunglę, m.in.: pandy, lwa, krokodyla czy szympansa. Zadaniem gracza jest połączenie głowy zwierzątka z tułowiem. Po drugiej stronie każdego kartonika domina znajdują się tradycyjne kropki, którym przyporządkowano różne kolory. Gra przeznaczona jest dla 2-4 graczy. Jedna rozgrywka trwa średnio 10-15 minut. Zestaw składa się z 28 kartoników. Domino rozwija spostrzegawczość i koncentrację, uczy też wzrokowego liczenia do 6 i zapoznaje dzieci z dzikimi gatunkami zwierząt. Gra, zaprojektowana we Francji, zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.Wiek +12 miesięcy
  59,00 
  59,00 
 • Wyprzedany

  Dżungla

  , , , , ,
  Plansza przedstawia dżunglę budzącą się do życia. Z dokładanymi przez graczy płytkami zwierząt, promienie słońca sięgają coraz wyżej, ukazując mieszkańców dżungli.
  • Wiek +5 lat
  74,89 
  74,89 
 • Lekka Jak Powietrze Ciastolina – Zbuduj Dżunglę

  , ,
  Lekka, elastyczna, nieprzywierająca do rąk, gładka w dotyku ciastolina, która stymuluje kreatywność. Aby zbudować dżunglę należy postępować zgodnie z prostymi instrukcjami załączonymi do opakowania.
  • Wiek +3 lata
  89,00 
  89,00 
 • dzun
  dzung

  Puzzle progresywne Dżungla 3/4/5/6 el., Djeco

  , , ,
  Puzzle progresywne DŻUNGLA! Przeznaczone dla dzieci od 2 roku życia. Puzzle dają możliwość ułożenia 4 zwierzątek. Każde kolejne zwierzątko to wyższy stopień trudności (więcej elementów).
  • Wiek +2 lata
  49,00 
  49,00