Darmowa dostawa juz od 249zł

dla rocznego

Filtry

Pokazuje wszystkie 3 produktów

3 produktów

 • pol pl kregle potwory md12210 19798 1
  pol pl kregle potwory md12210 19798 2

  Kręgle potwory, Melissa and Doug

  , , , , ,
  Gra w kręgle znana jest pewnie każdemu dziecku.A tu dodatkowo gramy z ciekawymi postaciami kudłatych potworów. Brrrr… boicie się? Trochę adrenaliny w czasie gry jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Sympatyczne postaci wprowadzają miły dodatek do znanej gry. Kręgle mogą być grą towarzyską, albo można w nie grać samodzielnie.Kształtują koordynację ręka - oko, precyzję oraz koncentrację.Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.Polecamy również inne zabawki Melissa & Doug. 
  • Wiek + 12 miesięcy
  134,89 
  134,89 
 • pol pl melissa wodna kolorowanka water wow farma 19829 1
  pol pl melissa wodna kolorowanka water wow farma 19829 1

  Wodna Kolorowanka Water Wow! Farma, Melissa and Doug

  , , ,
  Zestaw 4 kolorowanek wielokrotnego użytku. Zabawa polega na malowaniu wodnym pisakiem po malowance. Obrazek, po pociągnięciu wodnym pędzlem, staje się kolorowy. A po wyschnięciu obrazek znika i znów można zacząć pracę od nowa. Tu nie trzeba bardzo precyzyjnych ruchów, żeby efekt był spektakularny.Polecamy również inne zabawki Melissa & Doug.
  • Wiek + 12 miesięcy
  35,00 
  35,00 
 • Wyprzedany
  pol pl melissa wodna kolorowanka water wow podwodny 19843 1
  pol pl melissa wodna kolorowanka water wow podwodny 19843 1

  Wodna Kolorowanka Water Wow! Podwodny, Melissa and Doug

  , , ,
  Do tej magicznej kolorowanki niepotrzebne są nam kredki. Odkrywa ona przed nami swoją pełną kolorów tajemnicę, gdy zaczniemy po niej malować za pomocą specjalnego pisaka na wodę. Gdy wszystko wyschnie, możemy zaczynać zabawę od nowa. Zestaw idealnie nadaje się w podróży, zajmuje mało miejsca, nie brudzi oraz - co najważniejsze - daje dużo frajdy maluchowi, gdy w magiczny sposób odkrywają się przed nim kolejne kolorowe elementy z obrazka. W komplecie znajdziemy napełniony wodą mazak oraz książeczkę z 4 obrazkami.Polecamy również inne zabawki Melissa & Doug.
  • Wiek + 12 miesięcy
  35,00 
  35,00