Darmowa dostawa juz od 249zł

3+

Filtry

Pokazuje wszystkie 8 produktów

8 produktów

 • Wyprzedany
  pol pm album do kolorowania piaskiem cyferki 3l sabbiarelli 1298 2

  Album do kolorowania piaskiem Cyferki 3l+, Sabbiarelli

  , , , , , ,
  Bardzo pomysłowy, kreatywny i wyjątkowy album do kolorowania magicznym piaskiem pochodzącym ze zmielonego marmuru. Album do kolorowania piaskiem Sabbiarelli to zabawka edukacyjna przeznaczona dla dzieci, w której bezpośredni kontakt z piaskiem stanowi aspekt edukacyjny w odniesieniu do wykorzystanych materiałów. Praca z piaskiem podczas kolorowania rysunków jest nie tylko szczególnie przyjemna dla dzieci, ale również pozwala im rozwijać wyobraźnie i tworzyć piękne obrazki bez użycia nożyczek, kleju lub farb. Ta wyjątkowa zabawka dla dzieci została wykonana tylko i wyłącznie z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów. Piaskowe kolorowanki to idealny pomysł na zabawę z przyjaciółmi, a także fajny pomysł na prezent.
  32,00 
  32,00 
 • Little Dutch Drewniana remiza strażacka

  , , ,
  Sposób na na długie godziny fantastycznej zabawy? Drewniana remiza strażacka od Little Dutch!  Zestaw zawiera remizę strażacką , auto straży pożarnej z wysuwaną drabiną, figurki strażaków wraz z psem pomocnikiem, hydrant , drzewka oraz ogień który trzeba ugasić.
  • Wiek +3 lata
  155,00 
  155,00 
 • Puzzle obserwacyjne w walizce Farma 24 elementy 3+, Janod

  , , ,
  Puzzle obserwacyjne składające się z 24 dużych oraz wygodnych dla małej rączki elementów, które po ułożeniu utworzą przepiękny obraz ukazujący farmę i jej okolicę. W dolnej części puzzli znajdują się dodatkowe ilustracje, które trzeba odszukać na gotowym obrazku. Dzięki ilustracjom maluch ćwiczy spostrzegawczość oraz cierpliwość.
  • Wiek +3 lata
  69,00 
  69,00 
 • Puzzle w walizce Syreny 24 elementy 3+, Janod

  , , ,
  Puzzle obserwacyjne składające się z 24 dużych oraz wygodnych dla małej rączki elementów, które po ułożeniu utworzą przepiękny obraz syrenek. Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat.
  • Wiek +3 lata
  69,00 
  69,00 
 • 80325687528268

  Zestaw do kolorowania piaskiem Farma Gra Memory 3l+, Sabbiarelli

  , , , , , ,
  Bardzo pomysłowy, kreatywny i wyjątkowy zestaw artystyczny dla dzieci do kolorowania magicznym piaskiem pochodzącym ze zmielonego marmuru. Magiczny piasek do kolorowania Sabbiarelli to zestaw artystyczny przeznaczony dla dzieci, w której bezpośredni kontakt z piaskiem stanowi aspekt edukacyjny w odniesieniu do wykorzystanych materiałów. Praca z piaskiem podczas kolorowania rysunków jest nie tylko szczególnie przyjemna dla dzieci, ale również pozwala im rozwijać wyobraźnie i tworzyć piękne obrazki bez użycia nożyczek, kleju lub farb. Ten zestaw kreatywny dla chłopca i dziewczynki została wykonany tylko i wyłącznie z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów. Kreatywny zestaw do kolorowania to również gra memory. Po wycięciu obrazków można świetnie bawić się w nia z rodziną i przyjaciółmi.
  129,00 
  129,00 
 • pol pm zestaw do kolorowania piaskiem under the sea 3l sabbiarelli 1484 4

  Zestaw do kolorowania piaskiem Podwodny Świat Under the sea 3l+, Sabbiarelli

  , , , , , ,
  Bardzo pomysłowy, kreatywny i wyjątkowy zestaw artystyczny dla dzieci do kolorowania magicznym piaskiem pochodzącym ze zmielonego marmuru. Magiczny piasek do kolorowania Sabbiarelli to zestaw artystyczny przeznaczony dla dzieci, w której bezpośredni kontakt z piaskiem stanowi aspekt edukacyjny w odniesieniu do wykorzystanych materiałów. Praca z piaskiem podczas kolorowania rysunków jest nie tylko szczególnie przyjemna dla dzieci, ale również pozwala im rozwijać wyobraźnie i tworzyć piękne obrazki bez użycia nożyczek, kleju lub farb. Ten zestaw kreatywny dla chłopca i dziewczynki została wykonany tylko i wyłącznie z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów. Piaskowe kolorowanki Sabbiarelli to idealny pomysł na zabawę z przyjaciółmi, a także fajny pomysł na prezent.
  99,00 
  99,00 
 • 80325687526802

  Zestaw do kolorowania piaskiem Świat zwierząt 3l+, Sabbiarelli

  , , , , , ,
  Bardzo pomysłowy, kreatywny i wyjątkowy zestaw artystyczny do kolorowania magicznym piaskiem pochodzącym ze zmielonego marmuru. Magiczny piasek do kolorowania Sabbiarelli to zabawka edukacyjna przeznaczona dla dzieci, w której bezpośredni kontakt z piaskiem stanowi aspekt edukacyjny w odniesieniu do wykorzystanych materiałów. Praca z piaskiem podczas kolorowania rysunków jest nie tylko szczególnie przyjemna dla dzieci, ale również pozwala im rozwijać wyobraźnie i tworzyć piękne obrazki bez użycia nożyczek, kleju lub farb. Ta wyjątkowa zabawka dla dzieci została wykonana tylko i wyłącznie z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów. Piaskowe kolorowanki Sabbiarelli to idealny pomysł na zabawę z przyjaciółmi, a także fajny pomysł na prezent. Pokoloruj swoje zwierzątka i baw się nimi bez końca
  89,00 
  89,00 
 • Zestaw kreatywny Mozaika Pojazdy 3+, Janod

  , , , ,
  Zestaw mozaika, zawierający  5 kartonowych obrazków, przedstawiających różne pojazdy, które można ozdobić, przyklejając do nich, dołączone do zestawu piankowe naklejki w różnych kształtach. Jest ponad 400 w 10 różnych kolorach, w tym 3 z efektem połysku.
  • Wiek +3 lata
  83,00 
  83,00