Darmowa dostawa juz od 249zł

SmartGames

Filtry

Pokazuje wszystkie 21 produktów

21 produktów

 • smart games antywirus mutacja pl iuvi games.jpg
  sg 435 anti virus mutation product 1

  SmartGames Antywirus Mutacja PL, IUVI Games

  ,
  Znana i lubiana gra w nowej odsłonie! Wirus powrócił i znowu potrzebny jest Twój spryt i wyobraźnia! W „Antywirus Mutacja” Twoje dziecko zyska dostęp do 60 zupełnie nowych zadań. Podobnie jak w oryginalnej wersji, tak i tutaj dzięki sprawdzonej formule, rozwiązywanie atrakcyjnie przygotowanych zadań pozwoli na dalsze doskonalenie swych umiejętności. Cel jest również ten sam - pozbyć się wirusa z planszy. Nie zawsze będzie to proste! Czy sprostasz każdemu z przygotowanych zadań? Nauka przez zabawę to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +7 lat
  64,95 
  64,95 
 • smart games antywirus pl iuvi games.jpg
  sg 520 anti virus boy

  SmartGames Antywirus PL, IUVI Games

  ,
  „Antywirus” to gra logiczna o zróżnicowanym poziomie trudności, idealna zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Kolorowe elementy przesuwają się po planszy po przekątnych pojedynczo i w grupach. Celem jest odblokowanie drogi i usuniecie czerwonego wirusa poza plansze przez otwór znajdujący się w rogu planszy. Czy uda Ci się pokonać wirusa w każdym z 60 zadań?
  • Wiek +8 lat
  94,95 
  94,95 
 • Wyprzedany
  smart games czerwony kapturek pl iuvi games.jpg
  sg 021 little red riding hood deluxe atmosphere

  SmartGames Czerwony Kapturek PL, IUVI Games

  ,
  Gra „Czerwony Kapturek” ma dwa warianty. W każdym znajdują się 24 zadania (łącznie jest ich 48). W wariancie prostszym – bez wilka – dzieci układają ścieżkę tak, aby doprowadziła Czerwonego Kapturka do domku babci. W wariancie trudniejszym – z wilkiem – dzieci budują dwie ścieżki prowadzące do domku babci: jedna dla Czerwonego Kapturka, druga dla wilka. W pudełku znajduje się również książeczka z ilustracjami do bajki o Czerwonym Kapturku. Dzięki niej możesz opowiedzieć własną wersję historii dzielnej dziewczynki. Odkryj magię znanej baśni we wspaniałej grze dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nauka przez zabawę to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek 4-7 lat
  109,95 
  109,95 
 • smart games dinozaury tajemnicza wyspa pl iuvi.jpg
  sg 282 dinosaurs atmosphere

  SmartGames Dinozaury Tajemnicza Wyspa PL, IUVI Games

  ,
  „Dinozaury - Tajemnicza Wyspa” to ekscytująca gra logiczna, idealna zarówno dla młodych miłośników dinozaurów, jak i dorosłych, poważnych paleontologów. Polega ona na tworzeniu wysp, na których będą mogły zamieszkać kolorowe dinozaury. Czy uda Ci się rozwiązać każde z 80 zadań? Rozmieść wyspy na planszy tak, jak pokazano w książeczce z zadaniami. Pamiętaj, aby trzy przyjazne dinozaury trzymać z daleka od czerwonych, mięsożernych T-Rexów!
  • Wiek +6 lat
  94,95 
  94,95 
 • smart games dzien i noc pl iuvi games.jpg
  sg 033 daynight atmosphere

  SmartGames Dzień i Noc PL, IUVI Games

  ,
  „Dzień i Noc” to gra stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach, u których właśnie rozwija się koordynacja wzrokowo-ruchowa. Zadania zostały w niej podzielone według stopnia trudności na tzw. zadania „dzienne” (oznaczone symbolem słońca) oraz trudniejsze zadania „nocne” (oznaczone symbolem księżyca). To, co oświetlone promieniami słońca, jest czytelne i widoczne, dlatego dzieciom łatwiej jest odwzorować ilustracje z zadania. W blasku księżyca zaś ukryły się kolorowe, wesołe klocki. Chociaż cienie wyglądają mrocznie i tajemniczo, nie należy ich się bać! Mały gracz rozpoznaje to, co ukryte jedynie po kształcie budowli i obrysach połączonych ze sobą klocków. Czy uda Ci się ułożyć budowle identyczna z ilustracja znajdująca się na karcie z zadaniem? Nauka przez zabawę to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +2 lata
  119,95 
  119,95 
 • smart games hop do norki pl iuvi games.jpg
  sg 421 jumpin atmosphere 1

  SmartGames Hop Do Norki PL, IUVI Games

  ,
  “Hop do Norki” to kolorowa i sympatyczna gra logiczna dla wszystkich miłośników królików. Dziecko, korzystając z kolorowych elementów, będzie mogło pomóc futrzastym maluchom w dotarciu do ich norek. Każde z 60 zadań rozwinie u małego gracza koncentrację i nieszablonowe myślenie, a przyjazna tematyka i bajkowe wykonanie dostarczą wielu godzin świetnej gry.
  • Wiek +7 lat
  64,95 
  64,95 
 • Wyprzedany
  smart games iq fit pl iuvi games.jpg
  sg 423 iq fit atmosphere

  SmartGames IQ FIT PL, IUVI Games

  ,
  Mała gra – wielkie możliwości. W „IQ Fit” gracz, wykorzystując trójwymiarowe elementy, ma za zadanie rozwiązać 120 zadań o narastającym poziomie trudności. Dzięki ich urozmaiceniu każda gra będzie wyjątkowa. Czy potrafisz sprostać im wszystkim? Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +6 lat
  44,95 
  44,95 
 • smart games iq link pl iuvi games.jpg
  sg 477 iq link atmosphere

  SmartGames IQ Link PL, IUVI Games

  ,
  Znajdź brakujące połączenia Czy potrafisz umieścić na planszy wszystkie elementy? “IQ Link” to kompaktowa gra logiczna, w której wykorzystując kreatywność i nieszablonowe myślenie zmierzysz się ze 120 zadaniami. Dzięki prostym zasadom i atrakcyjnej formie, zyskasz wiele godzin doskonałej i rozwijającej rozgrywki. Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +8 lat
  44,95 
  44,95 
 • Wyprzedany
  smart games iq puzzler pro pl iuvi games.jpg
  sg 455 iq puzzler pro boy

  SmartGames IQ Puzzler Pro PL, IUVI Games

  ,
  „IQ Puzzler Pro” to wyjątkowa gra logiczna, w której gracz zmierzy się z wyzwaniami zarówno w 2D jak i w trójwymiarze! Każde ze 120 zadań wymagać będzie innego, nieszablonowego podejścia. Przenośna plansza umożliwi zabawę w dowolnym miejscu, zaś proste zasady sprawią, że każdy bez trudu rozpocznie rozgrywkę. Szybka rozgrywka, atrakcyjna formuła i przystępność to przepis na wiele godzin świetnej zabawy! Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +6 lat
  44,95 
  44,95 
 • smart games iq stars pl iuvi games.jpg
  sg 411 iq stars atmosphere

  SmartGames IQ Stars PL, IUVI Games

  ,
  „IQ Stars” to kompaktowa gra logiczna po raz pierwszy wydana w języku polskim. Gracz, korzystając ze wskazówek, musi umieścić na planszy 7 elementów o różnych kształtach i kolorach. Dzięki narastającemu poziomowi trudności, każde ze 120 zadań pozwoli rozwijać koncentrację i nieszablonowe myślenie. Kompaktowe wydanie gry sprawia, że możesz ją zabrać wszędzie ze sobą i grać w domu czy w podróży. Nauka przez zabawę to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +6 lat
  44,95 
  44,95 
 • smart games jas i magiczna fasola pl iuvi games.jpg
  sg 026 jack the beanstalk atmopsphere 1 scaled

  SmartGames Jaś i Magiczna Fasola PL,IUVI Games

  ,
  Czy pomożesz Jasiowi wspiąć się po łodydze fasoli wprost do ukrytego w chmurach zamku? Czy zdołasz opuszczać elementy układanki wzdłuż łodygi fasoli tak, aby odtworzyć obrazek z wybranego zadania? Uważaj! Elementy będą się obracać podczas spadania! W grze „Jaś i Magiczna Fasola” znajdziemy 60 zadań oraz książeczkę ze współczesną wersją tej znanej baśni.   Odkryj magię znanej baśni we wspaniałej grze dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek 4-7 lat
  109,95 
  109,95 
 • smart games kamelot junior pl iuvi games.jpg
  sg 031 camelot jr product 2 2018

  SmartGames Kamelot Junior PL, IUVI Games

  ,
  Czarodziej uwięził Księżniczkę w wieży znajdującej się w południowej części zamku, a jej ukochanego - w wieży północnej. Dzielny Rycerz chce uwolnić swoja ukochana, ale zamek jest bardzo duży i odnalezienie właściwej drogi nie jest łatwe. Czy uda Ci się pomóc zakochanej parze? Czy potrafisz tak rozmieścić drewniane wieże i schody, aby powstała droga łącząca naszych bohaterów? Gra „Kamelot Junior” to przygoda z 48 zadaniami o rosnącym poziomie trudności. Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +4 lata
  119,95 
  119,95 
 • smart games kolorowy kod pl iuvi games.jpg
  sg 090 colour code atmosphere 1

  SmartGames Kolorowy Kod PL, IUVI Games

  ,
  “Kolorowy Kod” to kreatywna gra logiczna, która w prosty i przyjemny sposób wprowadzi Twoje dziecko w świat kolorów, kształtów i obrazów. Każde za 100 zadań prezentuje obrazek, który dziecko, korzystając z półprzezroczystych płytek, musi ułożyć. Nie zawsze jest to proste! Dzięki narastającemu poziomowi trudności wyzwań, mały gracz poprzez zabawę rozwija swoją wyobraźnię, i w naturalny sposób kształtuje kreatywność. Dzięki temu, jak gra jest wydana, mali artyści mogą tworzyć z płytek własne figury i obrazy. Wkrocz do świata “Kolorowego Kodu” wraz ze swoim dzieckiem i zapewnij mu moc radości na wiele godzin. Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +5 lat
  • Wiek +5 lat
  94,95 
  94,95 
 • smart games lowcy duchow pl iuvi.jpg
  sg 433 ghost hunters girl

  SmartGames Łowcy Duchów PL, IUVI Games

  ,
  Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak duchy spędzają czas w nawiedzonym domu? Dzięki „Łowcom Duchów”, Ty i Twoje dziecko macie okazję to odkryć! Korzystając z transparentnych puzzli sprawdź, czym zajmują się duchy, rozwiązując 60 zadań o narastającym poziomie trudności. Ciekawa tematyka i piękne wykonanie gry sprawią, że gracze wykorzystując logikę i zdolności manualne, zyskają wiele godzin ciekawej rozgrywki. Nawiedzony dom czeka, byś odkrył tajemnice mieszkających w nim duchów!
  • Wiek +5 lat
  64,95 
  64,95 
 • smart games madry zamek pl iuvi games.jpg
  sg 030 castlelogix boy 1

  SmartGames Mądry Zamek PL, IUVI Games

  ,
  Stawiaj zamki blok po bloku i wieża za wieżą, tworząc budowle o fantazyjnych kształtach. Użyj swojej pomysłowości oraz wyobraźni i skonstruuj zamek z pięknie wykonanych drewnianych elementów. Klocki musza być połączone ze sobą za pomocą wieżyczek, tworząc zamek o określonym kształcie. Różna wysokość wieżyczek i położenie otworów w drewnianych blokach pozwalają na tworzenie niesamowitych konstrukcji. Zróżnicowany poziom trudności jest odpowiedni zarówno dla niedoświadczonych budowniczych, jak i dla wytrawnych architektów. Gra „Mądry Zamek” kształci umiejętność logicznego myślenia oraz rozwija wyobraźnię przestrzenną. Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +3 lata
  119,95 
  119,95 
 • smart games psiaki na spacerze pl iuvi games.jpg
  sg 427 walk the dog product

  SmartGames Psiaki Na Spacerze PL, IUVI Games

  ,
  W „Psiakach na spacerze”, grze logicznej, Twoje zadanie wydaje się proste: utrzymać zwierzaki na smyczy, tak aby nie pogryzły się z innymi psami i kotami! Wykorzystaj swoje zdolności logiczne i rozmieść psy tak, aby nie wdały się w walkę między sobą… oraz aby nie poplątały się psie smycze. Spróbuj rozwiązać wszystkie 80 zadań, od prostych do bardziej skomplikowanych, ale pamiętaj – to nie będzie zwykły spacerek. Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +7 lat
  94,95 
  94,95 
 • smart games spadajace gwiazdy pl iuvi games.jpg
  sg 092 shooting stars product 2

  SmartGames Spadające Gwiazdy PL, IUVI Games

  ,
  Witaj w grze „Spadające Gwiazdy” – unikatowej łamigłówce logicznej. Korzystając z dwustronnych elementów z kolorowymi gwiazdkami, rozwiążesz zadania o narastającym poziomie trudności. Uważaj jednak! Kolorowe gwiazdki na elementach będą zmieniały swój kolor w zależności od tego, jak je ułożysz. Tylko dzięki spostrzegawczości i logice zdołasz rozwiązać wszystkie 80 zadań. Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +6 lat
  94,95 
  94,95 
 • smart games tajemnice swiatyni pl iuvi games.jpg
  sg 437 step1

  SmartGames Tajemnice Świątyni PL, IUVI Games

  ,
  “Tajemnica Świątyni” to przygodowa gra logiczna, w której Twoje dziecko wcieli się w dzielnego poszukiwacza przygód, uwięzionego w ruchomym labiryncie! Mały bohater będzie musiał wykorzystać nieszablonowe myślenie i logikę, aby uciec unikając groźnych pułapek. Kompaktowe wydanie gry sprawia, że można grać w nią w każdych warunkach. Każde z 60 zadań, wymaga innego podejścia do wyzwania i wymusza korzystną dla dziecka koncentrację i analizę sytuacji. Nauka przez zabawę to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +7 lat
  64,95 
  64,95 
 • Wyprzedany
  smart games trzy male swinki pl iuvi games.jpg
  sg 020 step1

  SmartGames Trzy Małe Świnki PL, IUVI Games

  ,
  Gra „Trzy Małe Świnki” ma dwa warianty. W każdym znajdują się 24 zadania (łącznie jest ich 48). W wariancie dziennym – bez wilka – dzieci układają świnki tak, aby swobodnie bawiły się one poza domkami. W wariancie nocnym – z wilkiem –dzieci musza pomóc świnkom i szybko ukryć je w domkach. W pudełku znajduje się również książeczka z ilustracjami do bajki o trzech małych świnkach, dzięki której możesz opowiedzieć własną wersję tej historyjki. Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś! Odkryj magię znanej baśni we wspaniałej grze dla dzieci w wieku przedszkolnym.
  • Wiek  3-6 lat
  109,95 
  109,95 
 • smart games wiewiorki atakuja pl iuvi.jpg
  sg 425 squirrels go nuts atmosphere1

  SmartGames Wiewiórki Atakują! PL, IUVI Games

  ,
  „Wiewiórki Atakują!” to kompaktowa gra logiczna, w której gracze starają się pomóc wiewiórkom umieścić orzechy w dziuplach. Posługując się kolorowymi i atrakcyjnie wykonanymi elementami, mali gracze będą mogli rozwiązać 60 zadań o narastającym poziomie trudności. Dzięki atrakcyjnemu wykonaniu i tematyce, dziecko podczas gry rozwija swoje naturalne zdolności i umiejętności takie jak koncentracja i logiczne myślenie.
  • Wiek +6 lat
  64,95 
  64,95 
 • smart games zwierzaki na wsi pl iuvi games.jpg
  sg 091 step3

  SmartGames Zwierzaki Na Wsi PL, IUVI Games

  ,
  "Zwierzaki na wsi” to gra logiczna, w której Twoje dziecko, korzystając z kolorowych komponentów, pomoże farmerowi umieścić zwierzęta gospodarskie w osobnych zagrodach. Proste zasady i narastający poziom trudności zadań sprawią, że młodzi gracze w naturalny sposób rozwiną swoje zdolności manualne oraz wykorzystają logiczne myślenie. Przyjazna dziecku tematyka i atrakcyjne wydanie zapewnią wiele godzin świetnej rozrywki! Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +5 lat
  94,95 
  94,95