Darmowa dostawa juz od 249zł

SmartGames

Filtry

Pokazuje wszystkie 22 produktów

22 produktów

 • Smart Games Smartcar Mini (ENG) IUVI Games

  , , , , , ,
  Logiczna gra dla małych instruktorów, która rozwija koncentrację, zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną. Czekają na Ciebie zagadki, które będą coraz ciekawsze i trudniejsze.
  • wiek +5 lat
  39,00 
  39,00 
 • Wyprzedany
  smart games antywirus mutacja pl iuvi games.jpg
  sg 435 anti virus mutation product 1

  SmartGames Antywirus Mutacja PL, IUVI Games

  , ,
  Znana i lubiana gra w nowej odsłonie!Wirus powrócił i znowu potrzebny jest Twój spryt i wyobraźnia! W „Antywirus Mutacja” Twoje dziecko zyska dostęp do 60 zupełnie nowych zadań. Podobnie jak w oryginalnej wersji, tak i tutaj dzięki sprawdzonej formule, rozwiązywanie atrakcyjnie przygotowanych zadań pozwoli na dalsze doskonalenie swych umiejętności.Cel jest również ten sam - pozbyć się wirusa z planszy. Nie zawsze będzie to proste! Czy sprostasz każdemu z przygotowanych zadań?Nauka przez zabawę to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +7 lat
  79,00 
  79,00 
 • smart games antywirus pl iuvi games.jpg
  sg 520 anti virus boy

  SmartGames Antywirus PL, IUVI Games

  , ,
  „Antywirus” to gra logiczna o zróżnicowanym poziomie trudności, idealna zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Kolorowe elementy przesuwają się po planszy po przekątnych pojedynczo i w grupach.Celem jest odblokowanie drogi i usuniecie czerwonego wirusa poza plansze przez otwór znajdujący się w rogu planszy.Czy uda Ci się pokonać wirusa w każdym z 60 zadań?
  • Wiek +8 lat
  115,00 
  115,00 
 • smart games czerwony kapturek pl iuvi games.jpg
  sg 021 little red riding hood deluxe atmosphere

  SmartGames Czerwony Kapturek PL, IUVI Games

  ,
  Gra „Czerwony Kapturek” ma dwa warianty. W każdym znajdują się 24 zadania (łącznie jest ich 48).W wariancie prostszym – bez wilka – dzieci układają ścieżkę tak, aby doprowadziła Czerwonego Kapturka do domku babci. W wariancie trudniejszym – z wilkiem – dzieci budują dwie ścieżki prowadzące do domku babci: jedna dla Czerwonego Kapturka, druga dla wilka.W pudełku znajduje się również książeczka z ilustracjami do bajki o Czerwonym Kapturku. Dzięki niej możesz opowiedzieć własną wersję historii dzielnej dziewczynki.Odkryj magię znanej baśni we wspaniałej grze dla dzieci w wieku przedszkolnym.Nauka przez zabawę to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek 4-7 lat
  135,00 
  135,00 
 • smart games dinozaury tajemnicza wyspa pl iuvi.jpg
  sg 282 dinosaurs atmosphere

  SmartGames Dinozaury Tajemnicza Wyspa PL, IUVI Games

  ,
  „Dinozaury - Tajemnicza Wyspa” to ekscytująca gra logiczna, idealna zarówno dla młodych miłośników dinozaurów, jak i dorosłych, poważnych paleontologów. Polega ona na tworzeniu wysp, na których będą mogły zamieszkać kolorowe dinozaury.Czy uda Ci się rozwiązać każde z 80 zadań? Rozmieść wyspy na planszy tak, jak pokazano w książeczce z zadaniami. Pamiętaj, aby trzy przyjazne dinozaury trzymać z daleka od czerwonych, mięsożernych T-Rexów!
  • Wiek +6 lat
  119,00 
  119,00 
 • smart games dzien i noc pl iuvi games.jpg
  sg 033 daynight atmosphere

  SmartGames Dzień i Noc PL, IUVI Games

  , , ,
  „Dzień i Noc” to gra stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach, u których właśnie rozwija się koordynacja wzrokowo-ruchowa. Zadania zostały w niej podzielone według stopnia trudności na tzw. zadania „dzienne” (oznaczone symbolem słońca) oraz trudniejsze zadania „nocne” (oznaczone symbolem księżyca).To, co oświetlone promieniami słońca, jest czytelne i widoczne, dlatego dzieciom łatwiej jest odwzorować ilustracje z zadania. W blasku księżyca zaś ukryły się kolorowe, wesołe klocki. Chociaż cienie wyglądają mrocznie i tajemniczo, nie należy ich się bać! Mały gracz rozpoznaje to, co ukryte jedynie po kształcie budowli i obrysach połączonych ze sobą klocków.Czy uda Ci się ułożyć budowle identyczna z ilustracja znajdująca się na karcie z zadaniem?Nauka przez zabawę to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +2 lata
  149,00 
  149,00 
 • smart games hop do norki pl iuvi games.jpg
  sg 421 jumpin atmosphere 1

  SmartGames Hop Do Norki PL, IUVI Games

  ,
  “Hop do Norki” to kolorowa i sympatyczna gra logiczna dla wszystkich miłośników królików. Dziecko, korzystając z kolorowych elementów, będzie mogło pomóc futrzastym maluchom w dotarciu do ich norek. Każde z 60 zadań rozwinie u małego gracza koncentrację i nieszablonowe myślenie, a przyjazna tematyka i bajkowe wykonanie dostarczą wielu godzin świetnej gry.
  • Wiek +7 lat
  79,00 
  79,00 
 • smart games iq fit pl iuvi games.jpg
  sg 423 iq fit atmosphere

  SmartGames IQ FIT PL, IUVI Games

  , , ,
  Mała gra – wielkie możliwości. W „IQ Fit” gracz, wykorzystując trójwymiarowe elementy, ma za zadanie rozwiązać 120 zadań o narastającym poziomie trudności. Dzięki ich urozmaiceniu każda gra będzie wyjątkowa. Czy potrafisz sprostać im wszystkim?Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +6 lat
  55,00 
  55,00 
 • Wyprzedany
  smart games iq link pl iuvi games.jpg
  sg 477 iq link atmosphere

  SmartGames IQ Link PL, IUVI Games

  , , ,
  Znajdź brakujące połączeniaCzy potrafisz umieścić na planszy wszystkie elementy? “IQ Link” to kompaktowa gra logiczna, w której wykorzystując kreatywność i nieszablonowe myślenie zmierzysz się ze 120 zadaniami. Dzięki prostym zasadom i atrakcyjnej formie, zyskasz wiele godzin doskonałej i rozwijającej rozgrywki.Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +8 lat
  55,00 
  55,00 
 • smart games iq puzzler pro pl iuvi games.jpg
  sg 455 iq puzzler pro boy

  SmartGames IQ Puzzler Pro PL, IUVI Games

  ,
  „IQ Puzzler Pro” to wyjątkowa gra logiczna, w której gracz zmierzy się z wyzwaniami zarówno w 2D jak i w trójwymiarze! Każde ze 120 zadań wymagać będzie innego, nieszablonowego podejścia. Przenośna plansza umożliwi zabawę w dowolnym miejscu, zaś proste zasady sprawią, że każdy bez trudu rozpocznie rozgrywkę.Szybka rozgrywka, atrakcyjna formuła i przystępność to przepis na wiele godzin świetnej zabawy!Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +6 lat
  55,00 
  55,00 
 • smart games iq stars pl iuvi games.jpg
  sg 411 iq stars atmosphere

  SmartGames IQ Stars PL, IUVI Games

  ,
  „IQ Stars” to kompaktowa gra logiczna po raz pierwszy wydana w języku polskim. Gracz, korzystając ze wskazówek, musi umieścić na planszy 7 elementów o różnych kształtach i kolorach. Dzięki narastającemu poziomowi trudności, każde ze 120 zadań pozwoli rozwijać koncentrację i nieszablonowe myślenie. Kompaktowe wydanie gry sprawia, że możesz ją zabrać wszędzie ze sobą i grać w domu czy w podróży.Nauka przez zabawę to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +6 lat
  55,00 
  55,00 
 • Wyprzedany
  smart games jas i magiczna fasola pl iuvi games.jpg
  sg 026 jack the beanstalk atmopsphere 1 scaled

  SmartGames Jaś i Magiczna Fasola PL,IUVI Games

  , , ,
  Czy pomożesz Jasiowi wspiąć się po łodydze fasoli wprost do ukrytego w chmurach zamku? Czy zdołasz opuszczać elementy układanki wzdłuż łodygi fasoli tak, aby odtworzyć obrazek z wybranego zadania? Uważaj! Elementy będą się obracać podczas spadania!W grze „Jaś i Magiczna Fasola” znajdziemy 60 zadań oraz książeczkę ze współczesną wersją tej znanej baśni. Odkryj magię znanej baśni we wspaniałej grze dla dzieci w wieku przedszkolnym.Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek 4-7 lat
  135,00 
  135,00 
 • smart games kamelot junior pl iuvi games.jpg
  sg 031 camelot jr product 2 2018

  SmartGames Kamelot Junior PL, IUVI Games

  , , ,
  Czarodziej uwięził Księżniczkę w wieży znajdującej się w południowej części zamku, a jej ukochanego - w wieży północnej. Dzielny Rycerz chce uwolnić swoja ukochana, ale zamek jest bardzo duży i odnalezienie właściwej drogi nie jest łatwe.Czy uda Ci się pomóc zakochanej parze? Czy potrafisz tak rozmieścić drewniane wieże i schody, aby powstała droga łącząca naszych bohaterów? Gra „Kamelot Junior” to przygoda z 48 zadaniami o rosnącym poziomie trudności.Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +4 lata
  139,00 
  139,00 
 • smart games kolorowy kod pl iuvi games.jpg
  sg 090 colour code atmosphere 1

  SmartGames Kolorowy Kod PL, IUVI Games

  , , ,
  “Kolorowy Kod” to kreatywna gra logiczna, która w prosty i przyjemny sposób wprowadzi Twoje dziecko w świat kolorów, kształtów i obrazów. Każde za 100 zadań prezentuje obrazek, który dziecko, korzystając z półprzezroczystych płytek, musi ułożyć. Nie zawsze jest to proste! Dzięki narastającemu poziomowi trudności wyzwań, mały gracz poprzez zabawę rozwija swoją wyobraźnię, i w naturalny sposób kształtuje kreatywność.Dzięki temu, jak gra jest wydana, mali artyści mogą tworzyć z płytek własne figury i obrazy.Wkrocz do świata “Kolorowego Kodu” wraz ze swoim dzieckiem i zapewnij mu moc radości na wiele godzin.Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +5 lat
  • Wiek +5 lat
  119,00 
  119,00 
 • smart games lowcy duchow pl iuvi.jpg
  sg 433 ghost hunters girl

  SmartGames Łowcy Duchów PL, IUVI Games

  , , ,
  Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak duchy spędzają czas w nawiedzonym domu? Dzięki „Łowcom Duchów”, Ty i Twoje dziecko macie okazję to odkryć! Korzystając z transparentnych puzzli sprawdź, czym zajmują się duchy, rozwiązując 60 zadań o narastającym poziomie trudności. Ciekawa tematyka i piękne wykonanie gry sprawią, że gracze wykorzystując logikę i zdolności manualne, zyskają wiele godzin ciekawej rozgrywki.Nawiedzony dom czeka, byś odkrył tajemnice mieszkających w nim duchów!
  • Wiek +5 lat
  79,00 
  79,00 
 • smart games madry zamek pl iuvi games.jpg
  sg 030 castlelogix boy 1

  SmartGames Mądry Zamek PL, IUVI Games

  , , ,
  Stawiaj zamki blok po bloku i wieża za wieżą, tworząc budowle o fantazyjnych kształtach. Użyj swojej pomysłowości oraz wyobraźni i skonstruuj zamek z pięknie wykonanych drewnianych elementów. Klocki musza być połączone ze sobą za pomocą wieżyczek, tworząc zamek o określonym kształcie. Różna wysokość wieżyczek i położenie otworów w drewnianych blokach pozwalają na tworzenie niesamowitych konstrukcji.Zróżnicowany poziom trudności jest odpowiedni zarówno dla niedoświadczonych budowniczych, jak i dla wytrawnych architektów.Gra „Mądry Zamek” kształci umiejętność logicznego myślenia oraz rozwija wyobraźnię przestrzenną.Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +3 lata
  139,00 
  139,00 
 • smart games psiaki na spacerze pl iuvi games.jpg
  sg 427 walk the dog product

  SmartGames Psiaki Na Spacerze PL, IUVI Games

  , ,
  W „Psiakach na spacerze”, grze logicznej, Twoje zadanie wydaje się proste: utrzymać zwierzaki na smyczy, tak aby nie pogryzły się z innymi psami i kotami! Wykorzystaj swoje zdolności logiczne i rozmieść psy tak, aby nie wdały się w walkę między sobą… oraz aby nie poplątały się psie smycze. Spróbuj rozwiązać wszystkie 80 zadań, od prostych do bardziej skomplikowanych, ale pamiętaj – to nie będzie zwykły spacerek.Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +7 lat
  115,00 
  115,00 
 • Wyprzedany
  smart games spadajace gwiazdy pl iuvi games.jpg
  sg 092 shooting stars product 2

  SmartGames Spadające Gwiazdy PL, IUVI Games

  , , ,
  Witaj w grze „Spadające Gwiazdy” – unikatowej łamigłówce logicznej. Korzystając z dwustronnych elementów z kolorowymi gwiazdkami, rozwiążesz zadania o narastającym poziomie trudności. Uważaj jednak! Kolorowe gwiazdki na elementach będą zmieniały swój kolor w zależności od tego, jak je ułożysz. Tylko dzięki spostrzegawczości i logice zdołasz rozwiązać wszystkie 80 zadań.Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +6 lat
  115,00 
  115,00 
 • smart games tajemnice swiatyni pl iuvi games.jpg
  sg 437 step1

  SmartGames Tajemnice Świątyni PL, IUVI Games

  ,
  “Tajemnica Świątyni” to przygodowa gra logiczna, w której Twoje dziecko wcieli się w dzielnego poszukiwacza przygód, uwięzionego w ruchomym labiryncie! Mały bohater będzie musiał wykorzystać nieszablonowe myślenie i logikę, aby uciec unikając groźnych pułapek.Kompaktowe wydanie gry sprawia, że można grać w nią w każdych warunkach. Każde z 60 zadań, wymaga innego podejścia do wyzwania i wymusza korzystną dla dziecka koncentrację i analizę sytuacji.Nauka przez zabawę to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +7 lat
  79,00 
  79,00 
 • smart games trzy male swinki pl iuvi games.jpg
  sg 020 step1

  SmartGames Trzy Małe Świnki PL, IUVI Games

  ,
  Gra „Trzy Małe Świnki” ma dwa warianty. W każdym znajdują się 24 zadania (łącznie jest ich 48). W wariancie dziennym – bez wilka – dzieci układają świnki tak, aby swobodnie bawiły się one poza domkami. W wariancie nocnym – z wilkiem –dzieci musza pomóc świnkom i szybko ukryć je w domkach. W pudełku znajduje się również książeczka z ilustracjami do bajki o trzech małych świnkach, dzięki której możesz opowiedzieć własną wersję tej historyjki.Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!Odkryj magię znanej baśni we wspaniałej grze dla dzieci w wieku przedszkolnym.
  • Wiek  3-6 lat
  129,00 
  129,00 
 • smart games wiewiorki atakuja pl iuvi.jpg
  sg 425 squirrels go nuts atmosphere1

  SmartGames Wiewiórki Atakują! PL, IUVI Games

  ,
  „Wiewiórki Atakują!” to kompaktowa gra logiczna, w której gracze starają się pomóc wiewiórkom umieścić orzechy w dziuplach. Posługując się kolorowymi i atrakcyjnie wykonanymi elementami, mali gracze będą mogli rozwiązać 60 zadań o narastającym poziomie trudności.Dzięki atrakcyjnemu wykonaniu i tematyce, dziecko podczas gry rozwija swoje naturalne zdolności i umiejętności takie jak koncentracja i logiczne myślenie.
  • Wiek +6 lat
  79,00 
  79,00 
 • smart games zwierzaki na wsi pl iuvi games.jpg
  sg 091 step3

  SmartGames Zwierzaki Na Wsi PL, IUVI Games

  , , ,
  "Zwierzaki na wsi” to gra logiczna, w której Twoje dziecko, korzystając z kolorowych komponentów, pomoże farmerowi umieścić zwierzęta gospodarskie w osobnych zagrodach.Proste zasady i narastający poziom trudności zadań sprawią, że młodzi gracze w naturalny sposób rozwiną swoje zdolności manualne oraz wykorzystają logiczne myślenie.Przyjazna dziecku tematyka i atrakcyjne wydanie zapewnią wiele godzin świetnej rozrywki!Nauka przez zabawę, to wspólna cecha wszystkich Smartów! Poznaj je już dziś!
  • Wiek +5 lat
  115,00 
  115,00